01.12.2019

B2 Junior Młodszy I liga grupa 3 ORŁY KOMORNIKI – GROM PLEWISKA 2:2 (1:1)

Bramki: Kacper Jurkiewicz (28’), Patryk Kurasz (80’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Mikołaj Zatoń, Wojciech Otlewski ( 71’ Bartosz Dobrzycki), Jan Stefański, Kacper Jurkiewicz, Damian Zielonko, Patryk Kurasz, Dawid Schneider, Wojciech Zachciał, Natan Zarabski, Michał Kopeć (53’ Rafał Metelski,).

W dniu 3.11 w ostatniej kolejce rozgrywek I ligi okręgowej Juniora Młodszego B2 doszło do derbów Gminy pomiędzy zespołami Orły Komorniki a Gromem Plewiska. Mecze derbowe zawsze wywołują dodatkowe emocje, tak też było podczas tego spotkania. Od samego początku meczu ruszyliśmy z animuszem na bramkę gospodarzy. Mieliśmy dużo okazji do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystaliśmy w 28 minucie. Autorem bramki był Kacper Jurkiewicz po podaniu piłki od Wojciecha Zachciała. W 37 minucie zespół z Komornik wyrównał stan meczu. Początek drugiej połowy obfitował w sytuacje bramkowe zarówno pod bramką gospodarzy jak i gości. W 63 minucie zespół z Komornik objął prowadzenie w tym meczu. Po straconej bramce ruszyliśmy do ataku w celu zmiany rezultatu. Udało się nam strzelić bramkę w 80 minucie. Strzelcem bramki był Patryk Kurasz po podaniu piłki od Natana Zarabskiego. Mieliśmy jeszcze okazje na strzelenie decydującej bramki, ale zabrakło nam lepszego wykończenia dogodnych sytuacji bramkowych. Wynik końcowy 2:2.