Krzysztof Szych

Utworzono:

01.12.2019

B2 Junior Młodszy I liga grupa 3 GROM PLEWISKA – SUCHARY SUCHY LAS 7:0 (1:0)

Bramki: samobójcza (31’), Natan Zarabski (53’), Kacper Jurkiewicz (56’), Rafał Metelski (70’), Dawid Schneider (78’), Bartosz Dobrzycki (82’), Wojciech Zachciał (90’).

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Mikołaj Zatoń, Jan Stefański, Michał Hoza, Dawid Schneider, Michał Kopeć (55’ Kacper Jurkiewicz), Wojciech Otlewski, Patryk Kurasz, Damian Zielonko (75’ Bartosz Dobrzycki), Natan Zarabski (55’ Rafał Metelski), Wojciech Zachciał.

W dniu 26.10 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Juniora Młodszego B2 rozegraliśmy spotkanie z Sucharami Suchy Las. Do meczu podeszliśmy bardzo zmotywowani, ponieważ zawodnicy chcieli zmazać plamę po niespodziewanej porażce tydzień temu z Błękitnymi Owińska. I połowę rozpoczęliśmy z dużym animuszem. Stwarzaliśmy sobie dużo okazji do strzelenia bramki. W 31 minucie, do dogranej piłki przez Patryka Kurasza, wyskoczył Wojciech Otlewski i uderzył głową w stronę bramki. Po drodze piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gości i zmyliła bramkarza. 1:0 dla Gromu. Do przerwy więcej bramek już nie było. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od naszych ataków na bramkę gości. W 53 minucie dobre podanie Wojtka Zachciała wykorzystał Natan Zarabski i zdobył bramkę. W 56 minucie na 3:0 wynik podwyższył Kacper Jurkiewicz strzałem głową po podaniu piłki od Wojciecha Zachciała. W 70 minucie kolejne dobre podanie Wojtka Zachciała wykorzystał Rafał Metelski i Grom prowadził 4:0. Na 5:0 wynik podwyższył w 78 minucie Dawid Schneider. W 82 minucie w polu karnym gości faulowany był Bartosz Dobrzycki i sędzia wskazał na „ jedenastkę”. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Bartosz Dobrzycki. Było to jego pierwsze 7 minut w rozgrywkach I ligi okręgowej Juniora Młodszego po przebytej kontuzji. Bardzo się cieszymy z jego powrotu na boisko. W 90 minucie festiwal strzelecki zakończył Wojciech Zachciał , ustalając wynik meczu na 7:0 dla Gromu. Nasza dominacja na boisku nie podlegała dyskusji.