Krzysztof Szych

Utworzono:

23.09.2019

B2 JUNIOR MŁODSZY I liga GRUPA 3 SUCHARY SUCHY LAS - GROM PLEWISKA 2:5 (2:2)

Bramki: WOJCIECH ZACHCIAŁ ( 18’), NATAN ZARABSKI (26’, 56’), WOJCIECH OTLEWSKI (60’), MATEUSZ MICHALAK (88’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Dawid Schneider, Mikołaj Zatoń, Jan Stefański, Michał Hoza, Wojciech Otlewski, Michał Kopeć (56’ Patryk Kurasz), Kacper Jurkiewicz (75’ Mateusz Michalak), Damian Zielonki (65’ Kacper Owczarz) Wojciech Zachciał, Natan Zarabski.

W dniu 21.09 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej B2 Juniora Młodszego pojechaliśmy do Suchego Lasu na mecz z Sucharami. Początek meczu należał do naszego zespołu. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Jedną z nich wykorzystaliśmy w 18 minucie. Po podaniu piłki przez Damiana Zielonko bramkę zdobył Wojciech Zachciał. W 26 minucie do dogranej piłki przez Wojciecha Otlewskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Natan Zarabski i podwyższył wynik. Miedzy 38 a 41 minutą zespół gospodarzy zdobył 2 bramki wykorzystując nasze błędy. Wynik do przerwy 2:2. Drugą połowę rozpoczęliśmy z dużym animuszem z zamiarem zmiany wyniku. Udało się to w 56 minucie. Po dograniu piłki przez Wojciecha Zachciała, bramkę zdobył Natan Zarabski. Następnie w 60 minucie pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Wojciech Otlewski i prowadziliśmy 4:2. Kolejną bramkę zdobyliśmy w 88 minucie. Dobre podanie Patryka Kurasza wykorzystał Mateusz Michalak i z bliska pokonał bramkarza gospodarzy. Końcowy wynik 5:2 dla Gromu.

Gratulacje dla całego zespołu za mecz.

Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za pomoc w zorganizowaniu transportu dla naszych zawodników.