Luboński 1943 Luboń Goście

Rafał Metelski
Mateusz Michalak

Luboński 1943 Luboń

B2 Junior Młodszy I liga grupa 3 GROM PLEWISKA – LUBOŃSKI 1943 LUBOŃ 7:3 (1:2)

Bramki: Michał Kopeć (25’), Patryk Kurasz (60’,63’,88’), Natan Zarabski (68’) Rafał Metelski (75’, 78’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Wojciech Otlewski, Jan Stefański, Michał Hoza, Dawid Schneider, Michał Kopeć (53’ Rafał Metelski), Kacper Jurkiewicz, Patryk Kurasz, Damian Zielonko (80’ Mateusz Michalak), Natan Zarabski (71’ Kacper Owczarz), Wojciech Zachciał.

W dniu 05.10 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej Juniora Młodszego B2 rozegraliśmy spotkanie z Lubońskim 1943 Luboń. Pierwszej połowy nie możemy zaliczyć do udanych. Graliśmy nerwowo, co skutkowało niedokładnymi podaniami pomiędzy naszymi zawodnikami. W 9 minucie zespół z Lubonia wyszedł na prowadzenie. Wyrównaliśmy w 25 minucie. Do zagranej piłki z rzutu rożnego przez Patryka Kurasza wyskoczył Michał Kopeć igłową zdobył bramkę. Następnie w 32 minucie zespół gości wykorzystał rzut karny i ustalił wynik do przerwy 1:2. Po przerwie ponownie bramkę zdobyli goście i w 48 minucie prowadzili 1:3. W 53 minucie na boisku pojawił się nasz najlepszy strzelec Rafał Metelski i rozruszał naszą grę. Od tego momentu zespół gospodarzy zaczął grać wręcz koncertowo. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 60 minucie po podaniu piłki od Rafała Metelskiego, na piękny strzał za pola karnego zdecydował się Patryk Kurasz i było już 2:3. Ponownie w 63 minucie dobre podanie piłki od Rafała Metelskiego wykorzystał Patryk Kurasz i po przelobowaniu bramkarza doprowadził do remisu 3:3. Nasz zespół poszedł za ciosem i w 68 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Po zgraniu piłki przez Rafała Metelskiego, Natan Zarabski zdobył bramkę. 4:3 dla Gromu. W 75 minucie dobre podanie Patryka Kurasza wykorzystał Rafał Metelski i było 5:3. Następnie w 78 minucie błąd zespołu gości wykorzystał Rafał Metelski strzelając swoją drugą bramkę w tym meczu. W 88 minucie Kacper Jurkiewicz mijając w polu karnym kilku zawodników Lubońskiego wyłożył piłkę Patrykowi Kuraszowi, a ten strzelając swoją trzecią bramkę ustalił wynik meczu 7:3 dla Gromu Plewiska.

Taki zespół jak w ostatnich 30 minutach chcemy oglądać w każdym meczu.