Błękitni Owińska Goście

Damian Zielonko
Natan Zarabski

Błękitni Owińska

B2 JUNIOR MŁODSZY I liga GRUPA 3 GROM PLEWISKA - BŁĘKITNI OWIŃSKA 5:2 (2:1)

Bramki: RAFAŁ METELSKI (14’, 40’, 55’, 85’, 88’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Mikołaj Zatoń, Jan Stefański, Michał Hoza, Wojciech Otlewski, Michał Kopeć (63’ Damian Zielonko), Kacper Jurkiewicz (58’ Natan Zarabski), Patryk Kurasz (69’ Kacper Owczarz).

W dniu 14.09 w ramach rozgrywek I ligi okręgowej B2 Juniora Młodszego rozegraliśmy mecz zBłękitnymi Owińska. I połowę rozpoczęliśmy z dużym animuszem. Stwarzaliśmy sobie dużo okazji do strzelenia bramki lecz nasi zawodnicy byli mało skoncentrowani i nie wykorzystali dogodnych sytuacji. W 12 minucie zespół gości wykorzystał nasz błąd w szykach obronnych i wyszedł na prowadzenie. Bardzo szybko zareagowaliśmy na straconą bramkę, bo w 14 minucie, po dograniu piłki przez Patryka Kurasza, Rafał Metelski zdobył bramkę wyrównującą. Nasz zespół dążył do strzelenia kolejnych bramek. Udało się to w 40 minucie. Ponownie dobre podanie Patryka Kurasza wykorzystał Rafał Metelski i było 2:1 dla Gromu. Do końca I połowy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od naszych ataków na bramkę gospodarzy. W 55 minucie Rafał Metelski zdobył swoją trzecią bramkę. Jak się później okazało nie był to koniec jego festiwalu strzeleckiego. W75 minucie zespół Błękitnych zdobył bramkę i było 3:2. W 85 minucie po podaniu piłki od Kacpra Owczarza, swoją czwartą bramkę zdobył Rafał Metelski. W 88 minucie po zagraniu piłki przez Natana Zarabskiego w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości stanął Rafał Metelski i zdobył swoją piątą bramkę w tym spotkaniu. Mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem 5:2. Nasza dominacja na boisku nie podlegała dyskusji. Przy lepszym celowniku naszych zawodników mecz mógł zakończyć się wynikiem dwucyfrowym.

Gratulacje dla całego zespołu za mecz.

Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za wsparcie podczas meczu.